Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Strava po tréningu (alebo ako nezjesť aj koňa)

Advertoriál

Počas výkonu vaše telo zo seba vydalo množstvo živín. Zatiaľ čo pred tréningom sme sa zameriavali na príjem kvalitných uhľohydrátov, po cvičení si telo pýta bielkoviny, ktoré zabezpečia svalom výživu a rast. Čím rýchlejšie svaly po tréningu „nakŕmite“, tým rýchlejšie sa im dostane výživa a vás neprepadne vlčí hlad.

Misa, čo jesť po tréningu MaxSport
Zdroj: https://pixabay.com/sk/misa-s-ovoc%C3%ADm-raňajky-jedlo-1205155/
27. JAN 2018

Stravu pred tréningom máte za sebou, rovnako aj poctivo odmakané cvičenie. Ku spokojnosti vám chýba už len doplniť stratenú energiu vhodnou stravou. Ak máte výčitky svedomia, že po ťažko vydretých cvikoch a kilometroch idete svoje telo opäť zásobiť stravou, rýchlo na ne zabudnite. Alebo ešte lepšie, zapite ich tekutinami, ktoré nahradia stratenú vodu v organizme.

PRVÁ POMOC

Pri odchode z fitka často vidíte, ako si ľudia shakeujú proteínový nápoj. Proteíny v tekutej podobe sú skvelé, lebo ich ľahko prijmete a nemusíte čakať kým prídete domov. Ako skvelý tip dávame do pozornosti aj Protein Shake, ktorý má až 25g bielkovín a môžete ho mať vždy so sebou

Protein shake MaxSport

SUPERVAJCIA

Ak ste práve dobehli z cvičenia alebo behu domov, je možné že sa vám stupňuje chuť na slané. Dôvod je jednoduchý – soľ ste vypotili počas cvičenia. Snažte sa však vyvarovať pochutinám ako čipsy, slané oriešky a podobne. Radšej si rýchlo hoďte na panvicu vajíčka, a chutnú omeletu ozdobte kúskom slaninky. Ako príloha poslúži celozrnný chlieb, zelený šalát, či zelenina podľa chuti. 

PASTA ALLMIGHTY

Ak ste milovníkom cestovín, ale radi by ste súčasne konzumovali viac proteínov, máme pre vás fantastické riešenie – proteínové cestoviny. Jedinečný produkt bez lepku a laktózy si pripravíte podľa vlastnej chuti. Sú vyrobené iba z čiernej fazule a vody. Pretože v jednoduchosti je krása, ktorá prospeje aj vášmu organizmu. 

Proteinove cestoviny MaxSport

Zdroj: PR, MaxSport

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Strava po tréningu (alebo ako nezjesť aj koňa)

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 3356
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.