Aký dezert najmenej ublíži ťažko vydretému six-packu?

Advertoriál

Práve ste dojedli plnohodnotný obed a už sa vám znenazdajky tlačí na jazyk neodolateľná chuť na sladké. Pre niektorých je to zvyk, ktorého sa nevedia zbaviť, pre iných hlavný bod programu.

Six-pack, Brucho
Zdroj: unsplash.com/photos/VDdWUSSPPeg
23. DEC 2017

Pokiaľ vaše jedlo obsahovalo dostatok sacharidov, bielkovín a tukov, máte vyvážený jedálniček, a každodenná chuť na sladké neodchádza, pravdepodobne vám niečo telo naznačuje. Dôvodom môže byť rozkolísaný cukor v krvi, alebo nedostatok minerálov. Dnes sa však zameriame na moment, keď sa chuť na sladké výnimočne dostaví a neodchádza. Aký dezert zvoliť, keď chceme pre telo menšie zlo? 

VYNECHAJTE:

ČERSTVÉ OVOCIE ALEBO OVOCNÉ ŠŤAVY

Prečo by sme nemali jesť ovocie namiesto dezertu? Veď ovocie je zdravé! Ako sme už písali v článku o desiate - ovocie síce zdravé je, ale trávi sa podstatne kratšie ako iná potrava a pokiaľ zjete čerstvé ovocie po jedle, začne vám to všetko v žalúdku kvasiť. Ak sa napriek tomu nechcete ovocnej chuti vzdať, ochutnajte šťavnatý RAW JUICER. Základom tyčinky je 100% čerstvé ovocie. Je vegánska, bezlepková a bezlaktózová, takže určite poteší aj najnáročnejšieho maškrtníka. 

MaxSport RAW JUICER

KRÉMEŠ, VETERNÍK A PUNČÁK

Vravíte si, že je to len raz za čas? A čo ten minulý víkend na rodinnej oslave? Samozrejme, nikomu nebudeme brániť v slobodnom rozhodovaní, ale pripomeňte si, že tieto jednoduché cukry vám zbytočne rozkolísajú aj cukor v krvi. Pokiaľ obsahujú umelé sladidlá, tak vás o pár hodín prepadne ešte väčšia chuť.

OCHUTNAJTE:

NEOBYČAJNÝ LEMON CHEESECAKE

Pokúste sa chute oddialiť aspoň o pol hodinku a ak vás túžba po sladkom neopustí, spravte si falošný cheesecake: vymiešajte jemný tvaroh s citrónom a troškou medu, na vrch trosku granoly a dezert je na svete! Ak nemáte priestor na kulinárske experimenty, vyskúšajte tyčinku Royal Protein Bar v rovnakej príchuti. Je bez lepku s vysokým obsahom proteínu a probiotickej vlákniny a pomôže vám udržať štíhlu líniu. 

MaxSport ROYAL PROTEIN BAR

KEX NAMIESTO HORALKY (aj pre celiatikov a diabetikov!)

Ak neviete odolať predstave chrumkavej horalky alebo Mily, prezradíme vám tajnú zbraň. Protein Kex chutí na nerozoznanie od klasických cukroviniek a pritom má parametre najmodernejšieho fitnes výrobku. A bonus? Neobsahuje lepok, vďaka nízkemu obsahu cukru je vhodný pre diabetikov a obsiahnutý kolagén prospeje zdravým kĺbom a koži. 

MaxSport KEX

Prečítajte si predošlé časti seriálu:

 

Zdroj: PR, MaxSport


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Aký dezert najmenej ublíži ťažko vydretému six-packu?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Desiatujete každý deň?
Áno, desiata je dôležitá.
Ako kedy, teda podľa toho, či mám čas.
Nie, nikdy na to nemám čas.

Celkom hlasovalo: 2561
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.